در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
کلاس آموزشی بهداشت و کنترل عفونت در پلی کلینیک تخصصی آزادگان مشهد برگزار شد.
22 دی 1393
کنفرانس آموزشی چربی خون در پلی کلینیک تخصصی آزادگان مشهد برگزار شد.
21 دی 1393
به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت ، ولادت با سعادت نبي اكرم (ص) و ميلاد حضرت امام صادق (ع) ، ستاد اقامه نماز بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق مسابقه ای با موضوع «بهترين خاطره از نماز » برای کارکنان و فرزندان آنان برگزار می کند.
18 دی 1393
خشم واکنشی است که هر گاه انسان در برابر خواسته ها و نیازهای خود چه منطقی و چه غیر منطقی سدی می بیند (که البته این خواسته هایش از فیلتر احساس و باورهای فرد خارج شده است)، به گونه ای که احساس کند نیازها، خواسته ها و آرزوهایش در معرض خطرند از خود بروز می دهد.
17 دی 1393
کلاس آموزشی آشنایی با تجهیزات پزشکی در پلی کلینیک تخصصی آزادگان مشهد برگزار شد.
15 دی 1393
به نظر می رسد مهارت تفکر خلاق بعد از مهارت خود آگاهی از درجه اهمیت برخوردار است زیرا این مهارت می تواند تفکر و باورهای پشت مهارت های دیگر را تحت الشعاع قرار دهد و پیش زمینه و لازمه تفکر انتقادی و مهارت حل مساله است.
13 دی 1393
همزمان با نهم ربیع االاول آغاز امامت امام زمان (عج) نمازخانه جدید پلی کلینیک تخصصی آزادگان مشهد مورد بهره برداری قرار گرفت.
12 دی 1393
کلیدی ترین مهارت، مهارت خود آگاهی است. که مانند پی و فونداسیون یک ساختمان است.
10 دی 1393
به منظور ارتقای سطح بهداشت روان و بهبود وضعیت سلامت افراد جلسات آموزشی مهارت های زندگی در پلی کلینیک تخصصی آزادگان مشهد برگزار شد.
7 دی 1393
همزمان با فرارسیدن روزهای پایانی ماه صفر، مراسم عزاداری حضرت ختمی مرتبت محمدمصطفی(ص) و فرزند بزرگوارشان امام حسن مجتبی(ع) و ولی نعمتان ثامن الحج(ع)در محل نمازخانه پلی کلینیک تخصصی آزادگان مشهد برگزار شد.
1 دی 1393
چهار شنبه , 9 بهمن 1393 ب.ظ

نظرتان در خصوص نحوه برخورد كاركنان پلي كلينيك آزادگان مشهد با ارباب رجوع چيست؟

وضعیت کنونی: مه رقیق
6 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: ابری
حداقل دما:5 حداکثر دما:13

اخبار