در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
وبا بیماریی است که بسیاری از مردم آن را به عنوان یک بیماری خطرناک می شناسند. و از همه گیری آن به خصوص در فصل های گرم نگران هستند.
24 تير 1393
ثبت نام مسابقات مقدماتی سومین دوره مسابقات قرآن کریم در بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق آغاز شد. در اطلاعیه دارالقرآن آمده است:
23 تير 1393
کلاس آموزشی بهداشت دهان و دندان برای خانواده های کارکنان شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود برگزار شد.
22 تير 1393
به مناسبت ماه مبارک رمضان خواهران بسیجی بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق کشور گرد هم آمدند.
19 تير 1393
امروزه در جامعه شاهد هستیم که افراد زیادی در سنین مختلف دچار اختلالات گوارشی هستند و به اصطلاح از ناراحتی معده رنج می برند، تغییراتی که در سبک زندگی پیش آمده از مهمترین عوامل بروز این مشکلات جسمانی است.
16 تير 1393
کارگاه آموزشی طرح تکریم برای کارکنان درمانگاه صنعت نفت بجنورد برگزار شد.
15 تير 1393
دین اسلام در زمینه تربیت فرزندان تاکید فراوانی دارد. فرزندان ما هدیه و موهبت الهی و امانتی در دستان ما هستند، برای تربیت آنان باید توجه و تلاش بیشتری داشته باشیم. حضرت محمد مصطفی(ص) می فرماید: « فرزندانتان راگرامی بدارید و آنها را نیکو تربیت کنید.»
15 تير 1393
پايگاه هاي بسيج وزارت نفت باید مسابقات مقدماتي قرآن کریم را تا آخر شهريور امسال برگزار و نفرات اول را به دارالقرآن حوزه معرفي کنند.
14 تير 1393
در روزهای بلند و البته گرم تابستان، داشتن برنامه غذایی صحیح برای روزه داران اهمیتی ویژه دارد چرا که روزه داران می توانند با رعایت اصول تغذیه سالم در طول یک ماه عبادت از سلامت جسمی نیز برخوردار باشند.
13 تير 1393
تغذیه در ماه مبارک رمضان از اهمیت خاصی برخوردار است و چنانچه به نکات ضروری تغذیه ای در این ماه توجه نشود ممکن است اختلالاتی در سلامت انسان بروز کند که بعداً رفع آن بسیار مشکل و گاهی حتی جبران ناپذیر باشد.
12 تير 1393
چهار شنبه , 2 امرداد 1393 ق.ظ

نظرتان در خصوص نحوه برخورد كاركنان پلي كلينيك آزادگان مشهد با ارباب رجوع چيست؟

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
29 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:20 حداکثر دما:32

اخبار