سال جهش تولید
امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۸
 

اخبار

خادمان سلامت درمانگر زائران پیاده آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام

جمعی از کارکنان مراکز مختلف بهداشت و درمان صنعت نفت امسال در مسیر منتهی به مشهدالرضا درمانگر زائران پیاده آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام بودند.

آقاجان سلام. 

آقای غریبم سلام. 

آقا جان! چطور می توان شما را غریب ارض طوس خواند وقتی کوه ها، بیابان ها و جاده های منتهی به حرمت مملو از زائران پیاده ات بود. 

چطور می توان شما را غریب خواند وقتی آشنای دل خیل خیل زن و مرد، پیر و جوان، کودک و نوجوانی هستی که با پای پیاده سختی ها راه را به شوق غریب نوازیتان صبورانه پشت سر گذاشته بودند. 

زائرانی که هیچ چیز آنان را از آمدن باز نداشت نه گرما و سرمای مسیر، نه آبله های پا و نه خستگی تن. و به شوق گره خوردن قلب های شکسته اشان با پنجره فولادت با پای ارادت دوان دوان آمده بودند.

آقا جان، زودتر از رسیدن خیل زائران پیاده ات، عاشقانت با تمام اخلاصشان جامه خدمت به تن کرده بودند، تا درس میهمان نوازی که از شما آموخته بودند، پس دهند و گرد راه از چهره زائرانت برگیرند و قوت قلبی برای ادامه راهشان باشند. 

***

در میان جمع کثیر خادمان زائران پیاده امام رضا علیه السلام که هرکس به نوعی کمر به خدمت زائران بسته بودند. خادمانی از مراکز مختلف سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با حضور در درمانگاه سیار بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق در کنار دیگر خادمان سلامت درمانگر زائران پیاده آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام بودند. تا نام خود را در دفتر خادمان رضوی ثبت کنند.

آخر صفر 13

آخر صفر 12

آخر صفر 3

آخر صفر 4

آخر صفر 11
آخر صفر 10
آخر صفر 9
آخر صفر 8
آخر صفر
آخر صفر 6
آخر صفر 5
آخر صفر 4

آخر صفر 1
آخر صفر 2

 

۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۰۰
تعداد بازدید : ۲۳۷
کد خبر : ۶,۰۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید